Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. TELEFONDA NASIL KONUŞMALI?

TELEFONDA NASIL KONUŞMALI?

admin admin -
8 0

Telefonu ilk kez açacak değilsiniz bunu biliyorum. Ancak bunu bildiğim halde bu konuyu yinede açtım çünkü telefon kullanmayı bazı arkadaşlarımız gerçekten beceremiyor mesela telefon kaba bir sesle açılmamalı. Bu hem kadın için geçerli hemde erkek için geçerli. Örneğin bir kadın telefonu gayet nazik gayet mutlu bir şekilde açmalı ilk etapta alo demeli alo kelimesi ağzından çıkarken karşıdaki erkek ise titremeli. Aman allahım bu nasıl bir ses demeli. Erkekte aynı şekilde kaba olmamalı ama kadın kadarda kibarca açmamalı gayet normal arkadaşıymış gibi telefonu açıp alo demeli karşıdakini ürkütmeyecek bir sesle.

dosya_20080530234913_1

Yabancı numaralalar aradığında;

Genelde telefonlarda kabalaştığımız olsa olsa bilinmeyen numaralar veya yabancı numaralar aradığında olur. Bilinmeyen numara olduğunda herkeste olan bir tepki şudur; kim acaba ve neden arıyor? Aslında bu merak normal.  Alacaklınız varsa bu soruya daha bir çok soru eklemelisiniz.

telefonda-konusma-teknikleri

Ücretsiz Bilinmeyen Numara ve Yabancı Numara Sorgulama 

Yabancı numaralar için programcılar bir çok program geliştirmiş bulunmakta. Hali hazırda programları Android veya İOS kullanan kişiler kendi program dükkanlarından aratarak ücretsiz bir şekilde indirebilir.

Bizim önerdiğimiz program CIA. Bu program, akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde kurulduğunda ayarlamalardan arayan kişinin kim olduğunu, operatörün kayıtlı olduğu kişinin adını ve soyadını telefonu açmadan öğrenebilirsiniz. Bu program bunu mümkün kılıyor.

Bu program sayesinde rahatlıkla size gelen yabancı numaralardan çağrıları kabul edebilirsiniz. Bunun dışında numara aradıktan sonra siz çeşitli bilinmeyen numara sorgulama servislerini ücretli bir şekilde arayarak kime ait olduğunu nerede oturduğunu ve kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numara servisleri bu konuda çok hızlı ve pratikler. İsteklerinizi anında gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda bu şekilde internet ortamında da ücretli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir