Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. KADINLAR EVLERİNDE NASIL BİR KIYAFETLE DOLAŞMALI?

KADINLAR EVLERİNDE NASIL BİR KIYAFETLE DOLAŞMALI?

admin admin -
7 0

Genellikle hanımlar, derli toplu bir kıyafetin yalnız sokak için zorun­lu olduğunu düşünürler ve evlerin­deki kıyafetlerine pek dikkat etmez­ler. Bu davranışın birçok acı ve tatsız sonuçları görülmüştür.

giyim3

Evinde eşini her zaman dağınık ve savruk bir kı­yafette gören erkek, dışarıda kendine özen gösteren hanımlarla karşılaşır, onlara ilgi gösterirse bunun tek so­rumlusu doğrudan doğruya eştir. İşte bu tür yanlış sonuçlar çıkar. Aslında kadın her ortamda derli toplu olmalıdır. Kıyafeti herzaman düzgün ilgi çekici olmalıdır.

giyim1

Eşim Beni Beğenir mi?

Eşi varsa evinde, eşiyle birlikte dışarı çıktığında, eşiyle birlikte komşu ve akraba ziyaretlerine gittiğinde kadın kendini abartısız sadece bir şekilde kuşatmalı ki eşi onu beğensin ”işte benim eşim” diyebilsin. Dışarı eşiyle birlikte çıkan kadın güzel giyinmeliki eşinin gözü diğer kadınlarda kalmasın. Bir kadın, ev işi çok ağır olsa bile, sabahları yarım saat daha önce kalkıp kendine çeki düzen verebilir ve eşinin karşısına, süslü olmasa bile, derli toplu, temiz bir halde çıkabilir. Bu yalnızca biraz gayrete bağlı bir şeydir.

giyim

 

Erkek Giyimi?

Bu yanlızca kadın için geçerli değildir aynı şekilde erkekte bakımlı olmalıdır. Eşi onu herzaman bakımsız görmemeli, ara ara değişiklik yapıp bakım yapmalı kendine. Kimi erkekler mesela kadının onu çok sevdiğini düşünüp ne şekilde giyinip kuşansamda sevgilim beni beğenir diye düşünür halbuki öyle değil, erkek herzaman yeni tanışyormuş gibi, ilk günkü gibi iyi görünümlü şekilde buluşmaya gitmeli.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir