2022 Yılı Genç Odası Takımlarında Dikkat Çeken Özellikler


Evlatlarını her şeyin üstünde tutmaya çalışan aileler, onların iyi bir geleceğe sahip olması için gece gündüz demeden emek harcar, hiçbir durumdan çekinmez. Evlatlarının iyi bir geleceğe sahip olması için, ilk eğitimin aile başlamasıyla birlikte, çocuklarının sorumluluk bilinci gelişmiş, topluma fayda sağlayacak biri olmaları için var güçleriyle onlara destek olur. Evde başlayan eğitim, çocukların kendi başlarına mantıklı kararlar alabilmesinin yolunu açar.

Daha özgürlükçü bir bakış açısı kazanan bireyler, kendilerini toplumda daha rahat ifade eder, söz sahibi olmak ister. Bu yüzden ev içinde çocukların kendi başına yaşamaları için bir alan yaratmak, onların hayal güçlerini destekleyecek şekilde yalnız kalmalarını besleyecek girişimlerde bulunmak gerekir. Oyun ortamıyla başlayan oda zamanla yerini müzik aletlerine, bilgisayara, kitaplara bırakacaktır.

Gençliğe ilk adımı attıkları zamanlarda onlara en konforlu alanı sunmak için genç odaları modellerine bakabilirsiniz. Giyim tarzlarının değişmesiyle yeni alınan kıyafetleri daha geniş bir aynalı gardıropla, kendi tarzlarını yaratıp özgüvenli bir şekilde toplum içinde yer almak hoşlarına gidecektir.

Çelikbey Mobilya Gençlerin beğenilerini dikkate alarak tasarlanan genç odası modellerini, ailelerin beğenesine sunuyor. İşte 2022 yılı genç odası takımlarındaki modeller.

Arte Genç Odası Takımı

Arte Genç Odası Takımı, Takım içindeki modüller, Gardırop, Karyola (120’lik), Şifonyer ve ayna, Komodin, Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz. Özel cnc desen yüzey, Geniş sürgülü gardırop,  Doğal melamin kaplama, Dolap içi askı ve raf bölümü kıyafetler için ferah bir kullanım alanı sağlıyor. Yonga levha malzeme, Kahverengi renk, modern tasarımıyla genç odası modelleri arasında kendini belli ediyor.

Country Genç Odası Takımı

Yongalam malzeme, krem renk, modern tasarım ile daha dinamik bir görüntü yaratan genç odası modeli Country, gardrop, 120’lik karyola, komodine sahiptir. Ayrıca tüm bu ürünler tekli olarak da satın alabilirsiniz. Yüksek ayaklı yapısı sayesinde rahat temizlik imkânı sunar. Mdf yapısı, metal detayları, özellikle Led ışıklara ve raflara sahip gardırop ve makyaj masası dizaynı ile çok amaçlı kullanım yaratılmıştır. Dayanıklı kaplama iç dizayn ve dolap içi askı ve raf bölümü kıyafetler için ferah bir kullanım alanı sağlıyor.

Delta Gold Genç Odası Takımı One

Çelikbey Mobilya tarafından satışta olan Delta Gold genç Odası Takımı One modeli, en çok beğenilen genç odası modellerinden biridir. Delta Gold Genç odası takımı fiyat içinde olan modüller, üç kapı dolap, 100 cm karyola ve başucu çalışma masası, çalışma masası raflı üst, çalışma masası arka pano, 4 çekmecede çamaşırlık ve ayna, Komodin, bu modülleri tek olarak da satın alabilirsiniz.

Takıma ilave edebileceğiniz diğer modüller, 2 ve sürgü kapı dolap, köşe modülü ile giyinme odası yapabilirsiniz. Kitaplık, 100’lük karyola yerine 120’lik karyola seçimi yapabilirsiniz. Metal ayak, ceviz renk tasarımıyla en iddialı genç odası modelleri arasındadır. Çelikbey Mobilya sitesinde incelemeler sonrasında 207 kişi bu genç odası takımını beğenmiştir.

https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d12188.062567601988!2d29.056369!3d40.208715!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3A0x69a5c92e65533f1c!2zw4dFTMSwS0JFWSBNT0LEsExZQQ!5e0!3m2!1str!2str!4v1658934808244!5m2!1str!2str

Granit Genç Odası Takımı

Granit Genç Odası Takımı, 3 kapılı dolap, 90’lık başlıklı karyola, çalışma masası, komodinden oluşurken bu modülleri tekli olarakta satın alabilirsiniz. Takıma ilave edebileceğiniz diğer modüller,  kitaplık, şifonyer ve ayna, 3 kapılı yüksek ayaklı çok raflı dolap içi, tarz kulplar, şık ve estetik, duvara monte çalışma masası modülü, mavi ve beyaz renk, modern tasarımı sayesinde erkek genç odası takımı en doğru tercihlerden biri olacaktır.

Daha fazla erkek genç odası takımı, kız genç odası takımı için Türkiye’nin en kapsamlı mobilya modellerinin yer aldığı Çelikbey Mobilya’yı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

YORUM YAZIN