Hayat Pedi – Hayatpedi.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. İphone 6’yı incelediniz mi? İncelemedim diyorsan buradan başlayabilirsin

İphone 6’yı incelediniz mi? İncelemedim diyorsan buradan başlayabilirsin

admin admin -
26 0

İphone 6 ve iphone 6 plus özellikleri nelerdir?

iPhone 6 tasarlanırken her malzemeyi ve unsuru en ince ayrıntısına kadar düşülüp ayrı ayrı irdelenip yeni tasarıma yeni özellikler eklenmiş. Yumuşak hatlı ve kesintisiz bir tasarıma bu şekilde ulaşılmış. Iphone tarihinde Şimdiye kadarki en ince ekran. Düğmeler, kolay kullanmanız için en iyi şekilde yerleştirilmiş. Anodize alüminyum, paslanmaz çelik ve cam, kusursuz bir şekilde bir araya getirilmiş. Sonuçta binlerce küçük ayrıntının birleşmesiyle, ortaya büyük bir şey çıktı. Hatta, iki büyük şey çıkmış bulunuyor: iPhone 6 ve iPhone 6 Plus.

iphone 6 (2)

iPhone 6’yı elinizde tuttuğunuzda fark ettiğiniz ilk şey, bunun ne kadar harika bir his olduğudur. Cam yüzey, yumuşak hatlı kenarları kavrar ve anodize alüminyum gövdeyle buluşur. Ve ortaya sade ama gözalıcı bir tasarım çıkar. Keskin köşe yok. Boşluk yok. Yalnızca, metal ve camı kusursuz bir geçişle birleştiren kesintisiz bir yüzey var.

iphone 6 (2)iphone 6 (4)

Daha büyük olmasına rağmen sıradışı hafiflikte bir iPhone tasarlamak için çığır açıcı ekran teknolojileri kullanılmış. Her malzeme büyük bir özenle seçilmiş bu apaçık ortada. Ve her ayrıntıyı düşünerek, olağanüstü incelikte, kusursuz hatlara sahip bir iPhone geliştirilmiş. Anodize alüminyum ve paslanmaz çelik mimarisinden, parlatılmış camının her kıvrımına kadar, iPhone 6 başlı başına bir değer. Altın, gümüş ve uzay grisi renk seçenekleri de, modern tasarımına eşlik ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir